در حال بارگذاری ...
توسط دبیرخانه کانون پرورشی کودک و نوجوان

مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی لرستان برگزار شد

۸ گروه راه یافته در نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی لرستان کانون پرورش فکری کودک و نوجوان وارد رقابت شدند

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در لرستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون؛ مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان کانون در استان لرستان در روز ۲۲ اردیبهشت ماه۱۴۰۳ در سالن اجتماعات کانون در خرم آباد برگزار می شود.
رضا داوری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان با اعلام این خبر گفت: این جشنواره  با حضور ۸ گروه نمایشی شرکت کننده برگزار خواهدشدکه در آن۴ گروه نمایشی کانونی و ۴ گروه نمایشی آزاد با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
داوری اظهار داشت: این جشنواره با هدف عمومی سازی و مردمی سازی نمایش در جامعه، فضاسازی و ارتقای ظرفیت نمایش به عنوان یک رویکرد فراگیر تربیتی در سال ۱۴۰۲ اعلام شد و شرکت کنندگان با موضوع های توجه به نامداران، امیدآفرینی، آیین‌های بومی، سنتی، مذهبی، طنز، محیط زیست و آزاد در رده سنی نوجوانان و جوانان ۱۲ تا ۲۲ سال به هنرنمایی می پردازند.
وی بیان داشت: مرحله استانی نوزدهمین جشنواره‌ی هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان استان لرستان با شعار «این صحنه خانه‌ماست» برگزار خواهد شد.
 
مطالب مرتبط

نمایش «جادوی بی جنبل»

کاری از گروه نمایش «آسمان» به نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان لرستان را یافت
نمایش «جادوی بی جنبل»

کاری از گروه نمایش «آسمان» به نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان لرستان را یافت

با اعلام دبیرخانه نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان استان لرستان نمایش «جادوی بی جنبل» کاری از گروه نمایش «آسمان» انجمن هنرهای نمایشی ازنا به کارگردانی معصومه فتاحی به مرحله استانی این جشنواره راه یافت

|

نظرات کاربران