در حال بارگذاری ...

جدول اجراهای جشنواره تئاتر استان لرستان منتشر شد

جدول اجراهای هشت نمایش صحنه‌ای و هفت اثر خیابانی در سی‌وپنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در لرستان و به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان و دبیرخانه سی‌وپنجمین جشنواره تئاتر استان، جدول اجراهای این رویداد را منتشر کرد.

روز اول جشنواره، نمایش‌های، «آنالیز» از شهرستان خرم‌آباد به کارگردانی پگاه فزوخواه در پلاتو شیدا و «فرزند یک خنیاگرم» از شهرستان بروجرد به کارگردانی امیرحسین غفاری، نمایش خیابانی «مستندی از یک مستند» در بخش خیابانی از شهرستان بروجرد و به کارگردانی حسام شریعت مدار،«شاه» از شهرستان ازنا به کارگردانی آرش رضایی،«مراسم پوست آندازی روباه» از شهرستان خرم آباد به کارگردانی پویا حسنوند، «معرکه زندگی» از شهرستان پلدختر به کارگردانی علی آوش،«بوبوک» از شهرستان دلفان به کارگردانی باربد محمد پور اجرا خواهند شد.

روز دوم جشنواره با نمایش‌های «آب مهریه»از شهرستان ازنا در پلاتوشیدا و به کارگردانی بهرام همتی آغاز خواهد شد.در ادامه نمایش«قتل در مراسم خواستگاری» به کارگردانی شادی روزبهانبی در شهرستان بروجرد ،«هیولایی تی» به کارگردانیحسین ایزدی از شهرستان بروجرد،« درد تا مغزسرو جانبرود» به کارگردانی ناهید گودرزی از شهرستان الیگودرز، «دختران آفتاب» به کارگردانی نگین نعمت الهی از شهرستان الیگودرز، « سوگزندگان» به کارگردانی نوراله ملکی از شهرستان خرم اباد و نماییش« خوشبختی در اودسا» به کارگردانی رضا شاکرمی از شهرستان خرم آباد میزبان گروه‌های نمایشی خواهد بود.

سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان به دبیری رضا نیازی از 30 آن تا 2 آذرماه1402 در شهرستان خرم آباد برگزار خواهد شد

آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان، پنجشنبه 3 آذر ماه از ساعت 10 تا 12 در سالن شهید آوینی شهرستان خرم آباد برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

در جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره تئاتر لرستان مطرح شد

جشنواره تئاتر محلی برای تبادل افکار و اندیشه‌های هنرمندان است
در جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره تئاتر لرستان مطرح شد

جشنواره تئاتر محلی برای تبادل افکار و اندیشه‌های هنرمندان است

دبیر سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان: هنرمندان هنرهای نمایشی از ظرفیت جشنواره، برای تبادل افکار، اندیشه های علمی و تجربیات شان استفاده کنند.

|

نظرات کاربران