در حال بارگذاری ...
در جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره تئاتر لرستان مطرح شد

جشنواره تئاتر محلی برای تبادل افکار و اندیشه‌های هنرمندان است

دبیر سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان: هنرمندان هنرهای نمایشی از ظرفیت جشنواره، برای تبادل افکار، اندیشه های علمی و تجربیات شان استفاده کنند.

به گزارش خبرنگارایران تئاتر در لرستان و به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان، جلسه ستاد اجرایی این رویداد صبح امروز(28 آبان) با حضور دبیر، دبیر اجرایی، مسئول دبیرخانه، مسئولین کمیته های ستاد، مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان و عضو شورای سیاست گذاری جشنواره برگزار شد.

رضا نیازی دبیر این رویداد هنری، در این نشست ضمن تقدیر از تمامی فعالیت های صورت گرفته، از تمامی هنرمندان تئاتر استان دعوت کرد تا از فرصت برگزاری این رویداد برای تبادل افکار و تجربیات خود استفاده نمایند.

او گفت: «این یک رویداد تئاتری است و فقط به گروه های شرکت کننده خلاصه نمی‌شود.»

دبیر سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان افزود: «هماهنگی های لازم برای برگزاری یک جشنواره موفق، صورت پذیرفته و ستاد اجرایی پذیرای تمامی هنرمندان و علاقه مندان خواهد بود.»

نیازی در پایان گفت: «برنامه اجرایی جشنواره، تدوین شده و تا ظهر امروز به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.»

در ادامه این جلسه دبیر اجرایی جشنواره، مسئول دبیرخانه دائمی تئاتر استان و مسئول انجمن هنرهای نمایشی لرستان گزارشی از اقدامات انجام شده را به اعضای جلسه ارائه دادند.

سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان از سی آبان تا دوم آذر ماه در شهرستان خرم آبادبه دبیری رضا نیازی  و به میزبانی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد و حوزه  هنری برگزار می شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران