در حال بارگذاری ...
در قالب پروژه «نخل سرخ»

نمایش "حلیمه" میزبان هنرمندان تئاتر در بروجرد شد

نخل سرخ، عنوان پروژه‌ای است که با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی ایران در استان‌ها انجام می‌شود. در این پروژه متون نمایشی تولیدشده در فصل اول نخل سرخ در اختیار برخی از کارگردانان تئاتر استان‌ها قرارگرفته تا این متون را روی صحنه ببرند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از لرستان، در میان متون منتشرشده این فصل، نمایشنامه "حلیمه" برای اجرا در اختیار پژمان شاهوردی قرار گرفته است.

بر همین مبنا،استان لرستان میزبان هیات اعزامی از اداره کل هنرهای نمایشی متشکل از حجت السلام بهداروند مشاور مدیرکل هنرهای نمایشی،حسین مسافر آستانه دبیر چهلمین جشنواره تئاتر فجر،سعید اسدی مدیر پروژه «نخل سرخ»،فرهاد قائمیان بازیگر نام‌آشنا و وحید لک مدیر اجرایی این پروژه بود.

این کارشناسان جمعه بیستم وهشتم آبان ماه در آمفی تئاتر شهرستان بروجرد به تماشای نمایش «حلیمه» نوشته وکار پژمان شاهوردی کاری ازگروه نمایشی شهراشوب نشستند و پس از اجرا،جلسه فنی با کارگردان آغاز شد و نظرات خود را برای بهبود اثر به کارگردان ارائه کردند.

نمایش «حلیمه»،نیمه دوم آذرماه ۱۴۰۰ در شهر ستان بروجرد اجرای عمومی خواهدداشت.
مطالب مرتبط

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

مجموعه نمایشنامه «نخل سرخ» رونمایی شد
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

مجموعه نمایشنامه «نخل سرخ» رونمایی شد

آیین رونمایی از‌مجموعه نمایشنامه نخل سرخ با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،سید مجتبی حسینی معاون امور هنری،  قادر آشنا رئیس مرکز هنرهای نمایشی ایران، سعید اسدی مدیر پژوهش و انتشارات اداره کل هنرهای نمایشی  و جمعی از نمایشنامه‌ نویسان در تاریخ 28 تیر 1400 در ...

|

نظرات کاربران