در حال بارگذاری ...
با حضور اعضای شورا

چهارمین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر استان لرستان برگزار شد

چهارمین جلسه شورای سیاست گذاری سی و سومین جشنواره تئاتراستان لرستان با حضور اعضای شورای سیاست گذاری طبق شیوه نامه برگزاری جشنواره برگزار شد.

 به گزارش تئاتر لرستان، چهارمین جلسه شورای سیاست گذاری سی و سومین جشنواره تئاتر استان لرستان با حضور فرزاد زیدی نژاد، نصرت اله مسعودی، امیر امانی، محسن لک، و عزت درگاهی روز دو شنبه 24 آبانماه 1400 ساعت 11 در دفتر معاونت سینمایی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی برگزار شد.

در راستای تبیین راهبردهای کلان جشنواره،تدوین سیاست‌ها،ترسیم افق‌ها و جهت دهی برنامه‌های جشنواره تئاتر استانی روز گذشته با حضور شورای سیاست گذاری تئاتر استان در دفتر معاونت سینمایی و هنری برگزار شد.

بررسی و پیگیری مباحث مطرح شده پیشین در ارتباط با چگونگی برگزاری جشنواره،ارائه اسامی پیشنهادی از طرف دبیر جشنواره برای داوری مرحله بازبینی آثار متقاضی شرکت در جشنواره و بررسی‌های لازم توسط اعضا شورا،درخواست پیگیری تامین منابع مالی از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،چگونگی تمدید تاریخ برگزاری جشنواره استانی از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

 مسلم صالحی عضو هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان نیز به عنوان مهمان دراین جلسه حضورداشت.

سی و سومین جشنواره تئاتراستان لرستان به دبیری فرزاد زیدی نژاد برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

در قالب پروژه «نخل سرخ»

نمایش حلیمه میزبان هنرمندان تئاتر در بروجرد شد
در قالب پروژه «نخل سرخ»

نمایش "حلیمه" میزبان هنرمندان تئاتر در بروجرد شد

نخل سرخ، عنوان پروژه‌ای است که با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی ایران در استان‌ها انجام می‌شود. در این پروژه متون نمایشی تولیدشده در فصل اول نخل سرخ در اختیار برخی از کارگردانان تئاتر استان‌ها قرارگرفته تا این متون را روی ...

|

نظرات کاربران