در حال بارگذاری ...
 • اولین جلسه هم اندیشی

  جلسه تجلیل از هنرمندان و گروه های تئاتر انجمن هنرهای نمایشی ازنا برگزار شد

  به همت انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا در مورخ سیزدهم اسفندماه از هنرمندان و گروه های تئاتری که به مناسبت دهه فجر در سطح شهرستان اجرای عموم داشته اند تجلیل شد.

  به گزارش تئاتر لرستان ،در این مراسم که با حضور خانم پوریان معاونت فرمانداری, محمد لک مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی, هادی مرادی عضو شورای شهر, محسن لک نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان لرستان و مسئول انجمن شهرستان و هنرمندان و عوامل گروه های نمایشی «آواز ستاره ها »و«ویزارد» در محل اتاق کنفرانس اداره ارشاد ازنا برگزار گردید.

  در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید محمد لک مدیر اداره ارشاد ضمن خیر مقدم به مدعوین و هنرمندان از زحمات انجمن هنرهای نمایشی و هنرمندان گروه ها تشکر کرد و بیان نمود که سال ۹۶ یکی پرکارترین و موفقیت آمیزترین سال های تئاتر شهرستان بوده و ابراز امیدواری کردند که این فعالیت ها ادامه دار و پر بارتر از گذشته باشد و اداره ارشاد آمادگی کامل دارد که همکاری کامل و لازم را با هنرمندان تئاتر داشته باشند.

   در ادامه خانم پوریان معاونت محترم فرمانداری ازنا ضمن تشکر از فعالیت های هنرمندان تئاتر ازنا در طی سال و ایام دهه فجر قول مساعد دادند که با هماهنگی فرماندار محترم و اداره کل ارشاد استان پیگیر تکمیل پروژه آمفی تئاتر مجتمع ارشاد ازنا باشند. وی در ادامه بیان نمود که مجموعه فرمانداری آمادگی هر گونه همکاری با جامعه هنری شهرستان و اهالی تئاتر را دارند و قول مساعد دادند که در جلسات فرهنگی سطح شهر چند تن از هنرمندان به نمایندگی اهالی فرهنگ و هنر در جلسات حضور داشته باشند.

  در ادامه هادی مرادی عضو شورای شهر که خود از هنرمندان قدیمی عرصه تئاتر است ضمن تشکر از هنرمندان انجمن قول مساعد دادند که همچون سال های گذشته شورای شهر و شهرداری آماده همکاری جهت هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره منطقه ای اتودهای نمایشی باشند.

  محسن لک مسئول انجمن هنرهای نمایشی ازنا ضمن تشکر از حضور مسئولین محترم و هنرمندان گروه های نمایشی, گزارشی از عملکرد دوره مدیریت ۷ ساله خود از سال ۸۹ تا کنون بیان نمود. وی اشاره کرد در این مدت انجمن ازنا به همت هنرمندان خود دو سال به عنوان انجمن نمایش برتر استان انتخاب شده و دو دوره جشنواره منطقه ای اتودهای نمایشی به میزبانی ازنا برگزار گردیده و هم اکنون ازنا دارای دو گروه ثبت شده تئاتر است.

  وی بیان نمود که در سال جاری که یکی از پرکارترین سال های نمایش در چند سال اخیر بوده بیش از ده نمایش صحنه ای و خیابانی جهت اجرای عموم و حضور در جشنواره ها تمرین و به صحنه رفته اند.

  با همکاری مسئولین شهرستان و استان و مذاکرات با مرکز هنرهای نمایشی پلاتو نمایش ازنا ساخته خواهد شد و هفتمین جشنواره اتودهای نمایشی در سال ۹۸ برگزار خواهد شد.

  در ادامه آقایان نوید قیصری گودرزی و حمید امیری به نمایندگی از هنرمندان حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را جهت بهبود شرایط تئاتر ازنا بیان نمودند.

  در پایان جلسه با اهدا لوح تقدیر از زحمات هنرمندان و عوامل دو گروه نمایش که در سطح شهرستان اجرای عموم داشته اند تقدیر به عمل آمد.

  همچنین هنرمندان ازنا به پاس زحمات و همکاری های مجموعه فرمانداری با هنرمندان تئاتر و انجمن هنرهای نمایشی و انتخاب سرکار خانم پوریان به عنوان اولین زن در استان لرستان که به سمت معاونت فرمانداری منصوب شده اند با اهدا گل و کتاب تقدیر کردند.
  نظرات کاربران