در حال بارگذاری ...
در مجتنع فرهنگی هنری سیمرغ پلاتو سایه شهرستان الیگودرز

اجرای عمومی «آدم برفی» آغاز شد

به گزارش تئاتر لرستان، «آدم برفی» نوشته ی وکارگردانی مهدی مهدی آبادی که با همکاری انجمن نمایش شهرستان الیگودرز، به مدت ده در مجتنع فرهنگی هنری سیمرغ  پلاتو  سایه به اجرای عموم گذاشته شد.

به گفته کارگردان این نمایش در حوالی یک‌ مزرعه که یک‌ مترسک‌ از آن محافظت می‌کند به وجود می آید مترسک با وجود داشتن روحیه ای مهربان اما فراموش شده مانع دسترسی حیوانات و پرندگان به مزرعه برای یافتن غذا میشود که آدم برفی با بخشیدن اعضای بدن خود مانند بینی هویجی به خرگوش یا دکمه های فندقی به سنجاب ودر آخر بخشیدن همه داشته های خود آب میشود و مترسک تحت تاثیر آدم برفی به موجودی مهربان تبدیل میشود.

نویسنده،مهدی مهدی آبادی،کارگردان،مهدی زنگنه

بازیگران،نگین نعمت الهی،سجاد رضایی، فاطمه فرهادی، فاریا توکلی،هانا سرلک، سیمین سرلک در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

عروسک گردان وصداپیشه،آرزو محمودی

سایر عوامل:مشاور کارگردان،علیرضا بیگلری، دستیار کارگردان ،علی لطفی،تهیه کننده ،مصطفی لونی،منشی صحنه،بهرام عباسی ،موسیقی،مهدی زنگنه  داریوش زنگنه ،طراح لباس،  عاطفه زنگنه در این نمایش مشارکت دارند.

نمایش«آدم برفی» از ۱۶ الی ۲۶ بهمن ماه  سانس های صبح و عصر درمجتنع فرهنگی هنری سیمرغ  پلاتو سایه شهرستان الیگودرزبه روی صحه رفت.
نظرات کاربران